Čo ponúkame 

Služby ktoré naša taxislužba poskytuje.


7-miestne za cenu 5-miestneho
7-miestne za cenu 5-miestneho

Poskytujeme kompletný taxi fullservis

Vozte sa tak ako si zaslúžite; bezpečne, príjemne, pohodlne...

Preprava v rámci mesta aj mimo mesta v rámci SR a aj celej EU

Na odvoz Vám ponúkame pohodlné a priestranné 7-miestne auta s tou najvyššou výbavou značky Ford Galaxy, Ford S-max a Ford C-max.

  

O nás

Cieľom našej firmy, je zabezpečovať našim zákazníkom a klientom, pravidelnú a pohodlnú príjemnú a hlavne bezpečnú dopravu na určené miesto.

Zabezpečujeme pravidelnú dopravu pre rôzne spoločnosti. Transfery na rôzne letiská a tiež z letisiek, golfové podujatia a iné aktivity. Oslavy, svadby, kary, rezervujte si auto aj zo šoférom a nemusíte mat starosť ako sa dostať kam len budete chcieť.


Free Wifi
Free Wifi
Kurierská služba
Kurierská služba

Drink Taxi

Bezpečne odvezieme domov Vás i Vaše auto. Cestu na večierok, oslavu či inú akciu absolvujete autom, no cesta späť by už bola rizikom. Zverte Vaše auto do rúk našich profesionálnych šoférov, ktorí dopravia Vaše auto až pred Váš dom.

Odvezieme Vás i Vaše auto bezpečne domov. 

Kuriér Taxi

Zabezpečujeme odvoz tovaru a Vašich vecí na určené miesto.

Poterbujete aby bola Vaša zásielka včas na tom pravom mieste?

Chcete sa vyhnúť zbytočným naťahovaním nosenie zásielok a tovaru a podobne, sme tu pre Vás prídeme pre vašu zásielku až pred dom, vyzdvihneme a dopravíme na Vami určené miesto v rámci celej EU. Samozrejme ak sa Vám nechce do obchodu, mi nakúpime za vás. 

Odvezieme Vás i Vaše auto bezpečne domov.
Odvezieme Vás i Vaše auto bezpečne domov.